Przejdź do treści

Wystartowała nowa kampania wizerunkowa aplikacji InPost Fresh, oferującej zakupy z dostawą. Gwiazdą nowej kampanii został Karol Kłos – jeden z najbardziej lubianych polskich siatkarzy, czołowy blokujący w kraju, obecnie zawodnik reprezentacji Polski i Asseco Resovia Rzeszów. 

Spot niesie informację: “Karol Kłos żegna się z siatką” 😮 Jest to z pewnością szokująca wiadomość dla polskich kibiców. Ale już po chwili wyjaśniamy cały przekaz...  

Karol wcale nie kończy kariery! Żegna się z tradycyjnymi zakupami i noszeniem ciężkich,  wypchanych siatek, a przerzuca się na nowoczesne zakupy w aplikacji InPost Fresh z dostawą przez Paczkomat. Bo tak przecież jest wygodniej, szybciej, lepiej. 😊 Film możecie obejrzeć TUTAJ  🔥 

Obecnie aplikacja InPost Fresh oferuje ponad 200 tys. produktów do kupienia w 6 kategoriach, w tym: produkty spożywcze, porządki, kosmetyki i higiena, artykuły dla zwierząt. Darmowa dostawa przez Paczkomat lub kurierem InPost jest dostępna przy zakupach od 50 złotych.  

Dodatkowo rejestrując się po raz pierwszy można skorzystać ze zniżki 15 zł na pierwsze zakupy, przypisanej automatycznie do konta w aplikacji. 

 

Pobierz aplikację InPost Fresh z oficjalnych sklepów Google Play oraz App Store. I zamień siatkę na Paczkomat 🔥 

Pobierz InPost Fresh