Przejdź do treści

Kontakt z InPost Fresh

Chcesz być na bieżąco? Wyraź zgodę na otrzymywanie od InPost sp. z o.o informacji o promocjach, produktach i usługach InPost Sp. z o.o, innych spółek z Grupy Integer oraz podmiotów współpracujących z tymi spółkami za pośrednictwem:

Zgody są dobrowolne. Jeżeli wcześniej wyraziłeś zgodę... na otrzymywanie od nas powiadomień, nieudzielenie jej teraz nie jest jednoznaczne z jej wycofaniem. Aby wycofać zgodę wyślij żądanie na adres fresh@inpost.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest InPost sp. z o.o z siedzibą w Krakowie, ul. Pana Tadeusza 4, 30-727 Kraków. Twoje dane będą przetwarzane w celu rozpoznania Twojej reklamacji. Administrator może przetwarzać Twoje dane również w celach statystycznych i analitycznych, a także w celu dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sprzedawca, od którego zakupiłeś towary. Twoje dane będą przetwarzane w celu rozpoznania Twojej reklamacji. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach znajduje się w Polityce Prywatności.

Pobierz
InPost Fresh