Przejdź do treści

Dlaczego warto korzystać z aplikacji InPost Fresh?

Prosta i intuicyjna w obsłudze

W aplikacji InPost Fresh zarejestrujesz się w zaledwie kilkanaście sekund! Wystarczy podać numer telefonu, na który wysłany zostanie sms z kodem. Po jego wpisaniu możesz już zacząć przygotowywać listę zakupów i wybrać termin oraz opcje dostawy. Korzystanie z aplikacji jest proste i intuicyjne – a Ty oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na zakupy stacjonarne.

Zakupy na terenie całej Polski

Aplikacja InPost Fresh to sposób na szybkie i wygodne zakupy, podczas których nie musisz wychodzić z domu! Skorzystaj z opcji dostawy „ w całej Polsce” i ciesz się zakupami z dostawą do domu, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Wybierz produkt, a następnie opcję dostawy (do automatu Paczkomat® lub kuriera InPost) oraz formę płatności.

Szybkie zakupy w Twoim mieście!

Zakupy w Twoim ulubionym sklepie z dostawą do domu? Z InPost Fresh to możliwe! Dzięki współpracy z Partnerami Carrefour oraz Makro możesz skorzystać z usług InPost Fresh na terenie Warszawy, Krakowa, Łodzi, Katowic, Sosnowca, Mysłowic, a także Czeladzi. Wybierz market, termin dostawy i skompletuj listę zakupów, by cieszyć się produktami!

InPost Fresh

Bogata oferta produktów

Dzięki aplikacji mobilnej masz dostęp do tysiąca produktów posortowanych w przejrzyste kategorie,  m.in. kosmetyki i higiena, produkty spożywcze, porządki, dla zwierząt. Ponadto podczas zakupów, wybierając opcję „w całej Polsce”, zobaczysz także Bestsellery, czyli produkty, po które najczęściej sięgają inni użytkownicy. Z InPost Fresh Twoje zakupy będą zawsze przemyślane i udane!

Darmowa dostawa kurierem lub do automatu Paczkomat®

Dostawa „w całej Polsce” za pośrednictwem kuriera InPost lub do automatu Paczkomat® jest za darmo przy zrobieniu zakupów za min. 40 zł. W przypadku zakupów „w Twoim mieście” z Carrefoura lub Makro, minimalna kwota wydana na zakupy wynosi 100 zł.

Bezgotówkowe płatności

Nie musisz martwić się o posiadanie gotówki w domu, aby opłacić swoje zamówienie. Podczas zakupów w opcji „w całej Polsce” możesz zapłacić online lub BLIK-iem. Kupując „w Twoim mieście”, zapłacisz za produkty za pomocą m.in. karty płatniczej lub BLIK-a u kuriera, a także poprzez płatności online!