Przejdź do treści

Dlaczego warto korzystać z aplikacji InPost Fresh?

Prosta i intuicyjna w obsłudze

W aplikacji InPost Fresh zarejestrujesz się w zaledwie kilkanaście sekund! Wystarczy podać numer telefonu, na który wysłany zostanie sms z kodem. Po jego wpisaniu możesz już zacząć przygotowywać listę zakupów i wybrać termin oraz opcje dostawy. Korzystanie z aplikacji jest proste i intuicyjne – a Ty oszczędzasz czas, który musiałbyś poświęcić na zakupy stacjonarne.

 

Zakupy w marketplace

Aplikacja InPost Fresh to sposób na szybkie i wygodne zakupy, podczas których nie musisz wychodzić z domu! Wybieraj spośród tysięcy produktów i ciesz się zakupami z dostawą do domu, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Wybierz produkt, a następnie opcję dostawy (do automatu Paczkomat® lub kuriera InPost) oraz formę płatności.

Szybkie zakupy w Carrefourze

Zakupy w Twoim ulubionym sklepie z dostawą do domu? Z InPost Fresh to możliwe! Dzięki współpracy z Carrefour możesz skorzystać z usług InPost Fresh na terenie Warszawy, Krakowa, Katowic, Sosnowca, Mysłowic, Czeladzi, Wieliczki, Wrocławia, Łódzi, Olsztyna, Kielc, Częstochowy. Wybierz termin dostawy i skompletuj listę zakupów, by cieszyć się produktami!

Bogata oferta produktów

Dzięki aplikacji mobilnej masz dostęp do ponad 100 tysięcy ofert posortowanych w przejrzyste kategorie,  m.in. kosmetyki i higiena, produkty spożywcze, porządki, dla zwierząt, dla dzieci, zdrowie, alkohol. Ponadto podczas zakupów zobaczysz także aktualne promocje, dzięki czemu kupisz produkty w niższej cenie. Z InPost Fresh Twoje zakupy będą zawsze przemyślane i udane!

Darmowa dostawa kurierem lub do automatu Paczkomat®

Dostawa w marketplace za pośrednictwem kuriera InPost lub do automatu Paczkomat® jest za darmo przy zrobieniu zakupów za min. 50 zł. W przypadku zakupów w Carrefourze minimalna kwota wydana na zakupy wynosi 100 zł.

InPost Fresh

Bezgotówkowe płatności

Nie musisz martwić się o posiadanie gotówki w domu, aby opłacić swoje zamówienie. Podczas zakupów w opcji marketplace i Carrefourze możesz zapłacić przelewem online lub BLIK-iem. 

Pobierz InPost Fresh