
Darmowa dostawa od 50 zł od jednego Sprzedawcy!
Pełne rajskiego słońca sady i świeżość porannej rosy… To znajdziesz w każdej kropli Costy Jabłko.
| Rodzaj | Niegazowany |
|---|---|
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Smak | Jabłkowy |
| Działanie | Orzeźwiające |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Składniki | Woda, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (20%); cukier, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat, witamina c, ekstrakt z suszonych jabłek, substancja słodząca: sukraloza. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hortex sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | witamina C |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 115 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed światłem. przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. niewłaściwe przechowywanie produktu, szczególnie po otwarciu może spowodować wzrost ciśnienia wewnątrz butelki. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. ewentualny osad jest naturalny i nie stanowi wady. |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 17 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 72 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,01 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |
| Witamina C | 32 mg/100ml |
|---|
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Id: 389195