
Darmowa dostawa od 50 zł od jednego Sprzedawcy!
Soczyście grejpfrutowy nektar z charakterystycznym, wyczuwalnym smakiem goryczki. Źródło witaminy C. Witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Picie co najmniej 100 ml nektaru dziennie pomaga osiągnąć korzystny efekt dla zdrowia.
| Pojemność | 1 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Nektar |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Grapefruitowy |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Butelka z tworzywa sztucznego do 3 l |
| Składniki | Sok z rubinowych grejpfrutów z zagęszczonego soku z rubinowych grejpfrutów (50 %), woda, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancja słodząca - sukraloza, witamina c, naturalny aromat grejpfrutowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,08 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hortex sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 b kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | C |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni. niewłaściwe przechowywanie produktu, szczególnie po otwarciu może spowodować wzrost ciśnienia wewnątrz butelki. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Chronić przed światłem. przed otwarciem wstrząsnąć. ewentualny osad jest naturalny i nie stanowi wady. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed otwarciem wstrząsnąć. ewentualny osad i ciemnienie produktu są naturalne i nie stanową wady. |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 87 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 20 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,3 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,8 g |
| Witamina C | 8 mg/100ml |
|---|
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |
|---|
Id: 388855